Dodací podmínky

Dodací podmínky pro všechny naše zapalovače.

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty anebo je možno si je vyzvednout osobně.


2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 14 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 10 prac. dnů od obdržení platby).


3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list, nebo bude tento doklad zaslán emailem na příslušnou emailovou adresu (z objednávkového formuláře zboží).

4. Zasíláme i na Slovensko. Při předplatbě na účet je poštovné a balné pouze 19 Kč !!! U dobírky pak 169 Kč. Doba dodání je stejná jako pro Českou republiku a zboží při převzetí zaplatíte v eurech podle aktuálního kurzu.

5. Dopravné po Česku je : a) při předplatbě na účet je cena 19 Kč, při odběru na dobírku je cena 109

6. Osobní odběr pouze po předchozí telefonické domluvě !!!

7. Každý zapalovač (plynový zapalovač i benzínový zapalovač, i originálně zabalený Zippo zapalovač) je z bezpečnostních důvodů posílán nenaplněný hořlavou směsí - jak to nařizuje zákon.


Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník. Pokud se bude jednat o vrácení výrobku, výrobek nesmí jevit známky opotřebení, natož pak poškození a musí být v originálním obalu. Náklady na poštovné, spojené s vrácením výrobku hradí zákazník.

Levné poštovné a balné i na Slovensko!!
Jsme ověřeni stovkami zákazníků!

Naše další levné produkty!

       

Novinky tohoto týdne

Zapalovač ONE PIECE

Cena: 299,00 Kč

ZIPPO Zapalovač Lucky Leaf

Cena: 599,00 Kč

Zapalovač Rider

Cena: 189,00 Kč
Jsme spolehlivá firma!

Kontakt na nás :

Anketa

Nejvíce mě zaujaly :

Celkem hlasů: 445356